Hastanemizden Haberler

Uzm. Dr. Özgür Gel, Liva Hastanesi´nde hizmete başladı.

Aydın Özel Ege Liva Hastanesi’ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde Uzm. Dr. Özgür Gel hizmet veremeye başladı. Uzm. Dr. Özgür Gel, Ege Liva Hastanesi’nde çalışmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Özel Ege Liva Hastanesi Başhekimi Erdal Gezer ile daha önce başka bir kurumda çalışmıştım. Tanıdığım bir ortam, mutluyum” dedi.

Uzm. Dr. Özgür Gel, Aydın Özel Ege Liva Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde hizmete başladı. Aydın’da uzun yıllardan beri hizmet verdiğini söyleyen Gel, “Ege Liva’da hizmet vereceğim için çok mutluyum” diye konuştu.

Çocuk sağlığı ile ilgili bilgi veren Gel, sözlerine şöyle devam etti: “Çocuk sadece hasta olduğu zaman değil, sağlamken de takip edilmelidir. Özellikle büyüme sürecinde rutin aşıların belirlenmesi ve sürekli doktor takibi gerekiyor. Çocuklar hastalığında hiç müdahale etmeden direkt doktora başvurmalarını öneririm. Kış yaklaşıyor, bu yüzden çocuklarda ateşli hastalıklarla çok fazla karşılaşacağız. Çocuklarımız ateşlendiğinde bir uzmana başvurulmalıdır.”

“İNTERNET'TEKİ YANLIŞ BİLGİLERDEN KAÇININ”

İnternet'teki yanlış bilgilerden kaçınılması gerektiğini söyleyen Gel, “Aileler, internetteki yanlış bilgilerle teşhis koyup çocuklarını kendileri tedavi etmesinler. Uzman doktor bile çocuğun muayenesini yapıp tetkiklerinden sonra tedavi şekline karar veriyor. İnternet'teki yazıları kimlerin yazdığını bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Haber Listesine Geri Dön© 2012 Özel Ege Liva Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.